Archiv článků

Rezidence Za zrcadlem

Tým připravovaného projektu Za zrcadlem se od 7.7. na dlouhé dny ocitne v pohádkovém světě díky Městskému divadlu Varnsdorf. Zkoušíme a premiéra 12.11.2020 v rámci festivalu Vítr z hor! 
Celý článek

Hnízdo na nitkách v Jablonci

Tým Hnízda na nitkách zpestřil poslední dny ve školce dětem v Jablonci nad Nisou a věříme, že i lesní ptactvo, když jsme se snažili vzlétnout z vysokého buku. 
Celý článek

Další zmínka o Půlnoci!

www.varnsdorf.cz/cz/aktuality/informace-z-mesta/na-noc-kostelu-se-ve-varnsdorfu-otevrely-tri-kostely.html?fbclid=IwAR3IFiWhPGkWJ52fhijOj_nq1QToUyk20XT8li7MTTg1PV_Y1lrQ912q4aA
Celý článek

16.6. Byl to jen sen?!

Odpoledne s fyzickým storytellingem inspirované předměty z celého světa. KC Zahrada od 15.30 v rámci kulturní události, která propojuje místní a "cizí". Multikulturní setkání na zahradě v Zahradě, za nepřízně počasí uvnitř v divadle. Hraje a vede Hanka Strejčková a Filip Novák. 
Celý článek

Recenze na Půlnoc v pohraničí

V pátek 12.6. se Půlnoc v pohraničí stala součástí Noci kostelů ve Varnsdorfu. A zde je recenze + fotogalerie: www.vybezek.eu/157337-hold-moralce-v-kostele-promeneni-pane-ve-varnsdorfu-noc-kostelu-2020/
Celý článek

Pohádka v Zahradě již 6.6.

V sobotu 6.6. se v KC Zahrada na venkovním jevišti rozehraje příběh starého piráta. Pohádka pro děti i rodiče s navazující dílnou zaměřenou na pohyb a výrobu loutky. Akce se koná za dodržení všech bezpečnostních opatření v souladu s nařízením vlády pro veřejné kulturní akce. 
Celý článek