2019 kalendář

14. 1. v 14.15 / 222 a 2 příběhy 20. století / Šalounova 2025

19. 1. v 15.00 / Mezi námi / Jatka 78

22. 1. v 14.30 / 222 a 2 příběhy 20. století / KC Zahrada Praha

22. 1. v 16 a 17.00 / Neboj se a plav / KC Zahrada Praha – premiéra Divadelního studia

28. 1. v 8, 9.30, 10.45 / Vyprávění starého piráta / ZŠ Hornoměcholupská Praha 15

29. 1. v 14.30 / 222 a 2 příběhy 20. století / Křejpského 8, Praha 4

31.1. v 8.30 a 9.30 / Poutníci po hvězdách / ZŠ Praha 7, workshopy k představení 

2. 2. v 15.00 / Poutníci po hvězdách / Jatka 78 – PRAŽSKÁ PREMIÉRA 

4. 2. v 10.00 / Poutníci po hvězdách / Jatka 78 – pro školy

5. 2. v 10.00 / Sestry/ Arcibiskupské gymnázium Praha 2

18. 2. v 13.00 / Tři židle / Praha 

20. 2. v 14.00 / Letiště / DS Chodov

21. 2. 9.00 / Poutníci po hvězdách / MŠ MAATA Praha 8, workshop k představení 

26. 2. v 16.00 / Poutníci po hvězdách / festival Malá inventura - Divadlo Ponec 

4. 3. v 13.00 / Tři židle/ Tmavý důl - Rtyně v Podkrkonoší

11. 3. v 13.00 / Tři židle/ divadlo Týnec nad Sázavou

13. 3. v 17.00 / Tři židle / Nové zámky Slovensko, kulturní dům - velký divadelní sál 

16. 3. v 16.00 / Sestry / Velehrad

18. 3. v 9.00 / Mezi námi / UFFO Trutnov

23. 3. v 17.00 Tajemné příběhy z nádraží pro nebojácné děti / MD Varnsdorf – PREMIÉRA

24. 3. v 11, 13, 14, 15 Tajemné příběhy z nádraží pro nebojácné děti / MD Varnsdorf

27. 3. v 17.00 222 a 2 příběhy 20. století / Jablonec n. Nisou - Rýnovice Galerie Dům česko-německého porozumění 

8.4. v 9.00 Tři židle / Ostrava Poruba

8.4. v 15.00 Tři židle / Studénka

9.4. v 9.00 Tři židle / Ostrava

9. 4. v 15.00 Tři židle / Ostrava Zábřeh

10.4. v 14.00 Tři židle / Nové Hvězdlice u Brna (zámek)

15. – 17. 4. Na dech / Městské divadlo Varnsdorf / reprízy tanečního představení a dílny v ZŠ

29. 4. v 13.00 / Tři židle/ Praha - scéna DS Chodov  
 
2.5. pohybové dílny Mezi námi / ZŠ Praha 6
 
6.5. pohybové dílny Poutníci po hvězdách / MŠ a ZŠ Únětice Hnízdo
 
7.5. Divadlo a tvorba v romských osadách v Maďarsku / přednáška a workshop / Domov pro seniory Chodov Praha 
 
9.5. pohybové dílny Mezi námi ZŠ Mikoláše Alše Suchdol
 
9.5. pohybové dílny Mezi námi ZŠ Pod Marjánkou 2
 
12. 5. v 14.00 13Oken, work-in-progress Praha sál divadla v DS Chodov  
 
13. 5.  v 13.00 / Tři židle/ Praha 
 
14.5. Tři židle / Kdyně 

21. 5. v 8.45 Poutníci po hvězdách / Jatka 78 Praha

21. 5. v 10.15 Poutníci po hvězdách / Jatka 78 Praha

22. 5. v 8.45 Mezi námi / Jatka 78 Praha 

22. 5. v 10.15 Mezi námi / Jatka 78 Praha 

27. 5. Zchlazení jara / Jablonec nad Nisou (+ dílny po představení)

3. 6. Tři židle / Tmavý Důl 

5.6. 222 a 2 příběhy 20. století / Blatná

13.6. ve 13.30 13Oken - PREMIÉRA 

15.6. Global Water Dance / Střelecký ostrov Praha - celosvětový happening

24.7. Izrael - Poutníci po hvězdách (International Fringe Festival Beer Sheva)

21. 8. v 14.00 / Zchlazení jara / DS Chodov

26.-30.8. Po stopách hrdinů / divadelní tábor integrace a inkluze v KC Zahrada

7. 9. ve 14.00 Sestry / Žilina - SLOVENSKÁ PREMIÉRA

14. 9. Tajemné příběhy z nádraží pro nebojácné děti / Donovalská zahradní slavnost / DS Chodov Praha - divadelní sál

15.9. v 17.00 Sestry / Heřmanův Městec kostel  

22.9. v 17.00 a 19.00 Půlnoc v pohraničí / Loreta Rumburk - ČESKÁ PREMIÉRA

23. 9.  Tajemné příběhy z nádraží pro nebojácné děti / Sokolov zámek

23.9. Zchlazení jara / Rychnov u Sokolova

23.9. v 18.00 222 a 2 příběhy 20. století  

24.9. Tajemné příběhy z nádraží pro nebojácné děti / Sokolov zámek 

24.9. 222 a 2 příběhy 20. století / Sokolov zámek 

25.9. Tajemné příběhy z nádraží pro nebojácné děti / Sokolov zámek 

3.10. Tři židle/ Olomouc

4.10. Tři židle/ Uničov 

6.10. Tři židle/ Jablunkov 

7.10. Tři židle / Kojetín 

12.10. Poutníci po hvězdách/ Malá inventura Jihlava

13.10. Na dech/ Chemnitz Kammermachen Weltecho - Německo

14.10. Na dech/ Chemnitz Komplex - Německo

16.10. premiéra Jatka 78 - Hnízdo na nitkách 

24.10. Poutníci po hvězdách/ Malá inventura Opava 

1.11. Tři židle/ Liberec

2.11. Mezi námi/ Jatka 78 Praha 

4.11. Tři židle/ Praha 

5.11. Ti židle/ Sobotín 

10. 11. v 16.00 Poutníci po hvězdách UFFO Trutnov 

11. 11. v 10.00 Poutníci po hvězdách UFFO Trutnov 

16. 11. 2:0 4:3 Divadelní noc MD Varnsdorf (5 repríz: 16.00, 18:00, 19.30, 21.00, 22.30)

17.11. Letokufr, premiéra - Korzo Národní Praha, Piazzeta ND

18.11. festival Den poezie "Otevřete oči a nasyťte duši!"

25.11. Dva z 222 a 2 příběhů 20. stol. - festival integrace Slunce, Vršovické divadlo MANA

27. 11. Tři židle - Liberec

29. - 30. 11. ERROR Festival Bratislava - Tři židle

4. - 8.12.  MEMOfestival - www.memofestival.cz (podrobný program)

14. 12. Hnízdo na nitkách, KD Mlejn

16.12. Na křídlech andělů, ZŠ Hornoměcholupská

17. 12. Hnízdo na nitkách, Cirqueon

 

 

Tajemné příběhy z nádraží pro nebojácné dětiTajemné příběhy z nádraží pro nebojácné děti
 

Divadlo s dětmi - Divadelní studio 

     

PARTNEŘI PROJEKTŮ FYSIOART

 

www.mkcr.cz           www.praha.eu   rok 2016                               www.idu.cz         www.tanecpraha.cz                     www.seniordomov.cz    www.kczahrada.cz