2018
Kalendář

PROSINEC 2018

31.12. Retro Tančírna, DS Chodov

3.12. v 9.30 německá premiéra Poutníci po hvězdách, Chemnitz Komplex

9.12. v 17.00 Sestry, Olešnice staré kino

10.12. v 17.00 Sestry, Brno

13. - 16.12. MEMOfestival.cz

13.12. v 10.00 Budování zmaru

13.12. v 14, 18 Anna V, Hana B.

14.12. 9, 10.30 Zchlazení jara

14.12. v 14, 18 Sestry

15.12. premiéra 222 a 2 příběhy 20.století

15.12. křest knihy 222 a 2 příběhy 20. století

16.12. v 15.00 Pod křídly andělů

17.12. v 8, 9,10 Šípková Růženka, ZŠ Hornoměcholupská Praha

19.12. v 16.00 Pod křídly andělů, Svitavy

31.12. v 18.00 Belle Epoque - tanec s historií

a 19 - 1:30 Silvestr inspirovaný 20. stoletím (Silvestr pro obyvatele Domova pro seniory Chodov)

LISTOPAD 2018

3. 11. v 18.00 veřejná generálka Poutníci po hvězdách, Městské divadlo Varnsdorf

4. 11. v 14.00 premiéra Poutníci po hvězdách, Městské divadlo Varnsdorf

5.11. v 8.30, 9.30, 10.30 Poutníci po hvězdách, dílny pro žáky 1. - 3. tříd ve Schkola/ Německo

12.11. v 16.30 Tři židle, Vyškov

15. 11. v 10.00 Poutníci po hvězdách, Městské divadlo Varnsdorf

16.11. v 8.20, 9.40, 10.00, 11.20 Dědicové varnsdorfských vzpomínek, Městská knihovna Varnsdorf (délka představení 60minut, pro žáky 2. stupně)

17.11. v 18.00 premiéra LETIŠTĚ/ Airport Varnsdorf, Městské divadlo Varnsdorf (česko-slovenská divadelní noc)

17.11. v 19, 21, 23, 24 reprízy Letiště, Městské divadlo Varnsdorf

19.11. v 8.20, 9.40, 10.00, 11.20 Dědicové varnsdorfských vzpomínek, Městská knihovna Varnsdorf (délka představení 60minut, pro předškoláky)

22.11. v 14.00 Velvet Poetry/ Poezie po sametu - festival DEN POEZIE, Domov pro seniory Chodov - divadelní sál

23. - 24.11. ERROR festival Bratislava

28.11. ve 14.00 Sestry, Dolní Rychnov u Sokolova

30. 11. Poutníci po hvězdách, dílny pro MŠ - Chemnitz, Komplex

ŘÍJEN 2018

3.10. Tři židle / Bechyně v 13.00

4.10. Tři židle / DS Chodov Praha v 10.00

6.10.-7.10 Jak Jinak Jako/ Jinákost / Divadlo Úpice (úpická premiéra 7.10.)

11.10. v 17.00 Tři židle / Přelouč

12.10. v 18.00 SESTRY/ Loreta Rumburk - klášterní kostel sv. Vavřince

13.10. ve 14.00 SESTRY/ kostel Hejnice

14.10. ve 14.00 SESTRY/ kostel Ruprechtice

15.10. Dědicové varnsdorfských vzpomínek/ Varnsdorf MK a MDV

16.10. Dědicové varnsdorfských vzpomínek/ Varnsdorf MK a MDV

17.10. v 19.00 SESTRY / Křesťanský domov mládeže Praha

31.10.v 8.45 a 10.15 Mezi námi/ Jatka 78

ZÁŘÍ 2018

1. - 4.9. Poutníci po hvězdách / Městské divadlo Varnsdorf / rezidence

5.9. Poutníci po hvězdách / Chemnitz - Komplex / divadelní dílny pro děti ze sociální čtvrti a děti uprchlíků

7.9. Ateliér emocí pro kolemjdoucí / Josefov - Festival Špitál ART / 10 - 15 hodin

7.9. Jak Jinak Jako ? / Josefov - Festival Špitál ART / 16.30, 17.30, 18.30

8.9. Dopisy Smolíčkovi / Donovalská zahradní slavnost - Dětský divadelní scéna / 10.00

8.9. Šípková Růženka / Donovalská zahradní slavnost - Dětský divadelní scéna / 14.00

8.9. Poutníci po hvězdách / Donovalská zahradní slavnost - Dětský divadelní scéna / 13.00 + 16.00

14.9. Мастер-класс Ганы Стрейчковой по драматерапии в Москве/ České centrum Moskva / 19.00

15.9. Vyprávění starého piráta/ Český dům Moskva v 11.00

16.9. - 22.9. Divadelní festival Viktorija/ Armavir Rusko

22.9. premiéra Я не боюсь/ Já se nebojím / Armavir Rusko

24. 9. Mezi námi/ Domov a dům, vlast a zem/ Sokolov zámek, knihovna, 10.30-11.30

24.9. Anna V./ Hana B. / Sokolov zámek v 18.00

25.9. Mezi námi/ Domov a dům, vlast a zem/ Sokolov zámek, knihovna, 9-10, 10.30-11.30

25.9. Literární detektivka, Sokolov zámek, knihovna, 13-14.30

26.9. Mezi námi/ Domov a dům, vlast a zem/ Sokolov zámek, knihovna, 9-10, 10.30-11.30

26.9. Zchlazení jara, Sokolov - představení pro gymnázium/ 12.00

27.9. Mezi námi/ Domov a dům, vlast a zem, knihovna , zámek Sokolov, 9-10.10.30-11.30

LÉTO 2018

ČERVENEC - SRPEN 2018

29.6. - 5.7. Loutkářská Chrudim

7. - 8.7. Divadlo Úpice, Divadelní víkend a rezidence projektu Jinákost

9.- 10.7. Týn nad Vltavou, sběr materiálu pro projekt Poutníci po hvězdách

16. - 21.7. Divadlo Varnsdorf, rezidence projektu Poutníci po hvězdách

24.7. Budování zmaru, DS Chodov divadelní sál / představení ke 100 letému výročí

1.8. - 9.8. HIT - Rakousko, rezidence mezinárodního projektu divadlo a terapie

10. - 12.8. Rezidence k projektu Anna V., Hana B.

15.8. Anna V./ Hana B. / premiéra v DS Chodov, divadelní sál

17.8. Divadlo Varnsdorf, tvůrčí dílny pro MŠ a ZŠ (letní skupiny) Poutníci po hvězdách

17. - 20.8. Divadlo Varnsdorf, rezidence projektu Poutníci po hvězdách

21.8. Zchlazení jara / DS Chodov divadelní sál / představení ke 100 letému výročí

27. - 31.8. KC Zahrada, Poutníci po hvězdách, příměstský tábor a rezidence (integrace,inkluze)

ČERVEN 2018

31.6. - 3.6. CirkUFF, Trutnov

6.6. ve 14 hodin/ Po válce .../ performance v rámci cyklu ke 100. výročí / DS Chodov, divadelní sál S´Est NOIR, Praha

7.6. - 10.6. festival Tanambourréé, Varnsdorf

12.6. v 17.00 / Co musím vidím přeji si / premiéra Divadelního studia / KC Zahrada, Praha

festival RE:PUBLIKA 1918 - 2018 / v jednání / Brno

13. - 15.6. / Poutníci po hvězdách / dílny pro děti (sociálně znevýhodnění, děti uprchlíků) Komplex, Chemnitz, Německo

16.6. v 18.00 / Na dech / Slavnosti města Varnsdorf

20.6. v 8.20, 9.40, 11/ Dědicové varnsdorfských vzpomínek / Městská knihovna Varnsdorf

22.6. v 12.15 / Hotel na rohu / Městské divadlo Varnsdorf

23.6. v 15.00 / Dopisy Smolíčkovi / Festival Napísek Svitavy

KVĚTEN 2018

7.4. - 1.5. rezidence / SESTRY/ klášter Hoješín

5.5. Vzlet / festival Lodě na Labi Nymburk / spolupráce se Spolek Budil

6. - 8.5. rezidence / SESTRY / Mateřinec Břevnov

11.5. v 18.00 / SESTRY / divadelní sál S´Est NOIR/ SENIOR Praha 4

12.5. ve 14.00 / MÁMA / divadelní sál S´Est NOIR/ SENIOR Praha 4

13.5. v 15.00 / SESTRY / Mateřinec Břevnov - pražská PREMIÉRA

14.5. v 10.15 / TŘI ŽIDLE / DS Chodov v rámci konference Jak nestárnou pasivně za podpory MPSV

14.5. v 16.00 / TŘI ŽIDLE / Klášterec nad Ohří

18.5. v 8.30 / MEZI NÁMI / Kutná Hora

18.5. v 10.30 / MEZI NÁMI / Kutná Hora

18.5. 13 - 15 / MEZI NÁMI taneční dílny / Kutná Hora

18.5. 16 - 18 / MEZI NÁMI taneční dílny / Kutná Hora

19.5. v 17.30 / SESTRY / kostel Nanebevzetí Panny Marie Hradec Králové - světová PREMIÉRA

21.5. v 15.00 / TŘI ŽIDLE / Bystřany

24.5. - 1.6. rezidence Reykjavík Island / projekt HIT / partnerství Divadlo Úpice

DUBEN 2018

4.4./ 18.00 / DIVADELNÍ DETEKTIVKA / (Divadelní sál S´Est NOIR/ SENIOR), Praha 4, Donovalská 2222)

5.4./ 9.00 a 11.00 / TŘI ŽIDLE / (Divadelní sál S´Est NOIR/ SENIOR), Praha 4, Donovalská 2222) / fyzické divadlo

9.4. / 18.00 / TŘI ŽIDLE / zájezd Blatná / fyzické divadlo

17.4. / 14.00 / KOŘENY VZHŮRU KVETU / kaple DS Chodov / performance poezie, pohyb, cimbál

23.4. / 9.30 / NA DECH + dílny / Městské divadlo Varnsdorf / tanec

24.4. / 8.30 a 10.30 / NA DECH / Městské divadlo Varnsdorf / tanec

25.4. / 8 - 14 / NA DECH dílny / ZŠ Edisonova Varnsdorf / tanec

30.4. / 17.00 / SESTRY / klášter Hoješín / fyzické alternativní divadlo / work-in-progress pro veřejnost

BŘEZEN 2018

7.3. / 14.00 / Vzpomínky na TGM / divadelní sál S´Est NOIR/ SENIOR, Praha 4 / performance - představení

24.3. / 18.00 / Babička z jablíčka/ Městské divadlo Varnsdorf / generálka představení

25.3. / 11.00 / Babička z jablíčka/ Městské divadlo Varnsdorf / PREMIÉRA u příležitosti Oslavy Světového dne divadla pro děti a mládež

25.3. / 13.00 / Babička z jablíčka/ Městské divadlo Varnsdorf / repríza

25.3. / 14.00 / Babička z jablíčka/ Městské divadlo Varnsdorf / repríza

25.3. / 15.00 / Babička z jablíčka/ Městské divadlo Varnsdorf / repríza

25.3. / 16.00 / Babička z jablíčka/ Městské divadlo Varnsdorf / repríza

ÚNOR 2018

24.1. - 4.2. rezidence Lanzarote / projekt HIT / partnerství Divadlo Úpice

8.2. - 14.2. festival Proteatr Moskva / konference, vedení master-classu, odborně-umělecké diskuse

21.2. spolupráce s DS Chodov/ Retro ples 60. let

24.2. účast FysioART na akci Sbal ho! festival Malá inventura

25.3. 14.00 + 18.00 / KAVÁRNA U ČAPKŮ / divadelní sál S´Est NOIR/SENIOR

LEDEN 2018

17.1. v 14.00 / Otisky času

24.1. - 4.2. rezidence Lanzarote / projekt HIT / partnerství Divadlo Úpice