Kdy, kde a co 2021

KALENDÁŘ 

REALIZOVANÉ PROJEKTY - co se z důvodu C19 nekonalo, se škrtlo...

7. 1. on-line Pohybově-divadelní dílna, volnočasové centrum H55

14. 1. on-line Pohybově-divadelní dílna, volnočasové centrum H55

21. 1. on-line Pohybově-divadelní dílna, volnočasové centrum H55 

22. 1. webinář Divadelní pedagogiky, České centrum Moskva


4. 2. on-line Pohybově-divadelní dílna, volnočasové centrum H55

11. 2. on-line Pohybově-divadelní dílna, volnočasové centrum H55 

11. 2. v 20.00 ON-LINE PREMIÉRA Divadelní detektivka  https://youtu.be/qWcSUv2uW_4 

17. 2. webinář Divadelní pedagogiky, České centrum Moskva

20.2. Sbal ho! Malá inventura - online prezentace Hmyzího hotelu bzzz + Hmyzí hotel bzzz dostupný pro profesionály a kritiky

25.2. v 20.00 ON-LINE PREMIÉRA Kabaret nasucho/ na sucho Městské divadlo Varnsdorf


11. 3. on-line Pohybově-divadelní dílna, volnočasové centrum H55

17. 3. webinář Divadelní pedagogiky, České centrum Moskva 

18. 3. on-line Pohybově-divadelní dílna, volnočasové centrum H55

25 3. on-line Pohybově-divadelní dílna, volnočasové centrum H55  


8. 4. on-line Pohybově-divadelní dílna, volnočasové centrum H55

8.4. v 18.00 ON-LINE PREMIÉRA Záhada lóže č. 13 Městské divadlo Varnsdorf

15. 4. on-line Pohybově-divadelní dílna, volnočasové centrum H55

29. 4. on-line Pohybově-divadelní dílna, volnočasové centrum H55


1.5. v 15.00 Sestry, klášter Slatiňany/ ZRUŠENO C19 restrikce

3.5. 13.30 - 14.30 Jak na masku? Jak na věc?, Café Na půl cesty - Praha

5.5. 6.00 Global Water Dance I - Střelecký ostrov, Praha

10.5. 6.00 Global Water Dance III - Mariánský pramen

11.5. 6.00 Global Water Dance III - Meandry Botiče

16.5. Půlnoc v pohraničí, Rumburk klášter a kostel sv. Vavřince, natáčení představení pro festival Nastevřeno  

17.5. 13.30 - 14.30 Jak na masku? Jak na věc?, Café Na půl cesty - Praha

28.5. Půlnoc v pohraničí, Plzeň 

30.5. v 15.00 plenér Smetanovy sady Hnízdo na nitkách, Plzeň 


1.6. v 15.00 Poutník po hvězdách, Café Na půl cesty - Praha

1.6. v 15.00 Věcičky/ Le Truc/ Jak na věc? Café Na půl cesty - Praha

5.6. v 11.00 Hnízdo na nitkách Cirk_UFF, Trutnov

12.6. Global Water Dances Prague, ve spolupráci s Openfield - Dancelab

13.6. v 15.00 Sestry, klášter Hoješín

16.6. Tři židle, Praha - divadlo U Valšů 

18.6. Mimráj, Jak na masku? Jak na věc.

23.6. Tři židle, Ostrava

27.6. v 15.00 Hnízdo na nitkách, KD Mlejn 


3.7. v 10.00 Hmyzí hotel bzzzz, Volyně 

3.7. v 13.00 Hnízdo na nitkách, Volyně

4.7. v 10, 13, 16 Hmyzí hotel bzzzz

5.7. v 10, 13, 16 Hmyzí hotel bzzzz

6.7. v 10, 13 Hmyzí hotel bzzzz

9.7. Dopisy Smolíčkovi, Boskovice

10.7. v 11 Dopisy Smolíčkovi, Židlochovice

10.7. v 16 Šípková Růženka, Židlochovice

11. - 16.7. Rezidence Les Objets Perdus

25. - 30.7. Lužická šňůra 

25.7. Šípková Růženka, Varnsdorf

26.7. Dopisy Smolíčkovi, Lesní amfiteátr Chřibská

27.7. Dopisy Smolíčkovi, Skalní divadlo Prysk

28.7. Dopisy Smolíčkovi, Jiřetín pod Jedlovou

29.7. Šípková Růženka, Doubice

1. - 7.8. Rezidence Les Objets Perdus, Venezia 

9.8. - 13.8. Rezidence Bez křídel bos, Městské divadlo Varnsdorf 

13.8. v 18h Hnízdo na nitkách, Švestkový dvůr, Divadlo Continuo

14.8. v 15.30 Hmyzí hotel bzzzz, Švestkový dvůr, Divadlo Continuo

19.8. v 16.00 Hnízdo na nitkách, Letní Letná

23.-27.8. příměstský tábor integrace a inkluse Za devatero horami, Praha

24.8. v 14.00 Dopisy Smolíčkovi, KC Zahrada

26.8. v 16.00 Šípková Růženka, oslavy 20 let KC Zahrada, divadelní sál

28.9. v 10.30 Hmyzí hotel bzzzz, Židlochovice divadelní sál Komunitního centra

28.9. v 18.30  222 a 2 příběhy 20. století, Židlochovice divadelní sál Komunitního centra

30-+31.8. spolupráce na Festiválku Čáry, máry, fuk, světlo hudba zvuk 


2.9. v 9.30 Insektenhotel Suuuum/ Hmyzí hotel bzzzzz, Chemnitz Komplex Theater, Německo 

3.9. v 17.30 Hnízdo na nitkách open-air, Chemnitz, Německo

3.9. v 19.30 Writer, HutFestival Chemnitz, Německo 

4.9. v 14, 18.30 Writer, HutFestival Chemnitz, Německo

5.9. v 12, 14.30 Writer, HutFestival Chemnitz, Německo   

9.9. Za devatero hor, kreativní dílny pro 3x MŠ Sokolov

9.9. Poutníci po hvězdách light, Sokolov denní stacionář Mateřídouška

19.9. Za zrcadlem, Městské divadlo Varnsdorf 

21.-25.9. Mime Fest Polička

24.9. v 20.30 premiéra Les Objets Perdus, Divadelní klub Polička

28.9. Bez křídel bos, premiéra, festival Next Wave Praha

Rezidence 28.8. - 4.10. Through the truth 2022


3.10. Hmyzí hotel bzzzz/ Insektenhotel Suuum, Malá inventura regiony Jihlava DIOD

11.10. Hmyzí hotel bzzzz/ Insektenhotel Suuum, festival KUK Plzeň

21.10. Insektenhotel Suuum, Chemnitz Theater Komplex

21.10. Insektenhotel Suuum, Chemnitz Theater Komplex 

22.10. Za zrcadlem, KD Mlejn 

24.10. Za zrcadlem, KD Mlejn


5.11. v 9.00 Poutníci po hvězdách, KD Mlejn Praha 

5.11. v 11.00 Poutníci po hvězdách, KD Mlejn Praha

6.11. Hmyzí hotel bzzzz/ Insektenhotel Suuuum, festival KUK KC Zahrada Praha 

6.11. Poutníci po hvězdách, KD Mlejn Praha

8.11. Sokolov

9.11. Sokolov

14.11. Hnízdo na nitkách, Divadlo Bravo Praha

20.11. Hmyzí hotel bzzz, Městské divadlo Varnsdorf 

20.11. Bez křídel bos, Městské divadlo Varnsdorf, indoor premiéra 

24.11. Hnízdo na nitkách, KD Mlejn Praha 

29.11. Tři židle, Divadlo U Valšů Praha 


3.12./4.12. pražská premiéra Les Objets Perdus/ Lost Things