KDY, KDE, CO 2024

kalendář činnosti

KDY, KDE, CO 2024

LEDEN

Pomerančová lodička

                     19.1.v10.00 PLZEŇ DEPO-KUK FESTIVAL

Pomerančová lodička                              

19.1. v 11.15 PLZEŇ DEPO-KUK FESTIVAL

Hmyzí hotel Bzzzz

24.1. v 9.30 BATOLIŠTĚ BRAVO Praha

Pomerančová lodička

       24.1. v 11 BATOLIŠTĚ BRAVO Praha

Pomerančová lodička (20)

 24.1. v 15.00 BATOLIŠTĚ BRAVO Praha

Workshop Commedia dell´ arte

          28.1. 10-16 DivadloProcity Praha

Tři židle

                            31.1. v 14.00 Dvůr Králové nad Labem 

ÚNOR

Workshop Analýza pohybu 

Práce s tělem se specifickými potřebami

12.2. v 16.30-19.30 Theater Komplex, Chemnitz

Pomerančová lodička

15.2. v 10.00 BRAVO PRAHA

Physical Dramaturgy Workshop

19.2. 17-20 Chemnitz Komplex

Pomerančová loď

23.2. ve 14.15 Divadlo MANA

Workshop Maska 

MODRODIV DIVADLO

24.2. 10-17 Zlín, divadlo Modrodiv

Hnízdo na nitkách

+ workshop závěsné akrobacie, obruče

     25.2. v 15.00 Městské divadlo Varnsdorf 

BŘEZEN

Dopisy Smolíčkovi

1.3. v 10.00 Kolín 

Pomerančová lodička

KUK festival 

2.3. v 15.00 KD MLEJN PRAHA

Pomerančová lodička

KUK festival 

2.3. v 16.15 KD MLEJN PRAHA

Snílek

                                                                                 3.3. v 15.00 UFFO Trutnov

Snílek

                                                                                3.3. v 16.30 UFFO Trutnov

Pomerančová lodička (25)

5.3. v 10.00 Radnice Praha 12

Probudit se za století I - NOC DIVADEL

PREMIÉRA I 

23.3. v 19.00 Městské divadlo Varnsdorf 

Probudit se za století - NOC DIVADEL

1. repríza

23.3. v 21.00 Městské divadlo Varnsdorf 

Snílek

                                           24.3. v 15.00 BRAVO Praha 

Snílek

                        25.3. v 10.00 BRAVO Praha 

DUBEN

Workshop Maska

5.4. v 11-15.30 Divadlo ProCity

Dopisy Smolíčkovi

 6.4. v 15.00 KC Vozovna Praha

Pomerančová lodička

14.4. v 16.30 Blovice Doupě

Snílek

FUK FESTIVAL

 20.4. v 13.00 DOX Centrum Současného Umění

(čas bude upřesněn) 

Snílek

FUK FESTIVAL

20.4. v 15.00 DOX Centrum Současného Umění

Snílek

FUK FESTIVAL

20.4. v 17.00 DOX Centrum Současného Umění

Hmyzí hotel Bzzzz


27.4. v 15.00 KC Vozovna Praha

Pomerančová loď

Festival Trojmezí - Europastag, Česko-německý fond budoucnosti

27.4. v 19.00 ŽITAVA

Tři židle

29.4. v 11.00 Liberec Domov jistoty

Tři židle

60. repríza 

30.4. v 14.00 Divadlo u Valšů Praha  

KVĚTEN

Jak tvořit s dětmi

Kreativní pedagogika ve vyloučených lokalitách

7.5. 10-17 NPI, Ústí n. Labem


Růženka Šípková

10.5. v 10.00 Liberec, festival ANIFILM

Vyprávění starého piráta

      15.5. v 10.30 KC Vozovna Praha

Ztráty a nálezy 

Festival Pískoviště 

18.5. v 13.30 Písek Sladovna 

Pomerančová loď

Festival mezi ploty

26.5. v 19.15 Praha Mezi ploty

ČERVEN

Hmyzí hotel Bzzzz

Festival LUSK

1.6. v 10.00 Ústí nad Labem

Bez křídel bos

Festival LUSK

1.6. v 18.00 Ústí nad Labem

Pomerančová loď 

FESTIVAL CIRKUFF

2.6. v 11.00 UFFO TRUTNOV plenér

Hnízdo na nitkách

7.6. Česká Kamenice

Tři židle (61)

13.6. Hlinsko

Pomerančová loď 

21.6. v 16.00 REGIONY Hradec Králové

Snílek 

Francouzské turné

Cornillon en Trieves

(25.6.-4.7.)

Workshop Maska 

Francouzské turné 

28.6. v 10-17 Cornillon en Trieves


Pampeliška

Francouzské turné, premiéra 

Cornillon en Trieves

(25.6.-4.7.)

Snílek

Francouzské turné

Mens

(25.6.-4.7.)

Smolíček 

Francouzské turné

30.6. Mens - Le Jardin Mensac

                                                             LÉTO 2024

Pampeliška

Francouzské turné

Mens Musée

(25.6.-4.7.)

Snílek

Francouzské turné

Percy

(25.6.-4.7.)

Pampeliška

Francouzské turné

Percy

(25.6.-4.7.)

Pomerančová loď (30)

                     6.7. v 11.00 Boskovice - Palouk Potrvá

Pomerančová loď (31)

Festival Fresh Dance Lanškroun

20.7. v 16.00 Lanškroun


Pampeliška

Umělecká rezidence 

Městské divadlo Varnsdorf

Poutníci po hvězdách

Letní Letná festival

24.8. Praha Letní Letná

Poutníci po hvězdách

Letní Letná festival

24.8. Praha Letní Letná

Pomerančové puntíky

Kreativní tábor pro děti UA a ost., integrace cizinců na lokální úrovni

26.-30.8. KC Zahrada Praha


                                                               ZÁŘÍ 2024

Pomerančová loď

Mime Fest Polička

20.9. v 9.00 Divadelní klub

Pomerančová loď 

Mime Fest Polička 

20.9. v 10.30 Divadelní klub

Uspávání broučků - Broučkohraní 

Sokolov Městská knihovna a kulturní centrum

23.9. v 17.00

Sokolov

Storytelling 

Sokolov Městská knihovna a kulturní centrum

23.9.

Sokolov

Pomerančová lodička

Sokolov Městská knihovna a kulturní centrum

24.9. v 10 Sokolov

Pomerančová loď  (35)

Théseova kára Festival...

27.9. Loď Tajemství Praha

                                                                             ŘÍJEN 2024

Pomerančová lodička

KULT festival

12.10. v 10.00 Ústí nad Labem

Pomerančová lodička

KULT festival

12.10. v 14.00 Ústí nad Labem

Pampeliška (v jednání)

Vítr z hor festival Městské divadlo Varnsdorf 

16.11. v 11 a 15 Městské divadlo Varnsdorf


PREMIÉRY 2024: Snílek, obnovená premiéra 3.3.2024, UFFO Trutnov 

                              Probudit se za století, premiéra 23.3.2024, Městské divadlo Varnsdorf

                              Pampeliška 

                              Divoké husy work-in-progress