2020

Kdy - Co - Kde

9. 1. v 1800  Lovci času/ Kinetická performance/ Galerie St. úřadu pro jad. bezpečnost/  Praha

19. 1. v 15.00 Letokufr / Městské divadlo Varnsdorf

10.2. v 14.00 Taneční pro seniory / Domov pro seniory Chodov Praha

12. 2. v 14.00 Retrotančírna / Domov pro seniory Chodov Praha

28. 2. v 20.00 Půlnoc v pohraničí / Kostel Panny Marie Sněžné Praha - MALÁ INVENTURA

10.3. v 8.45 Hnízdo na nitkách / workshop / ZŠ Suchdol, Praha 6

C19/ZRUŠENO: workshop Poutníci po hvězdách/ ZŠ TGM Ortenovo nám. Praha 7

C19/ZRUŠENO: workshop Poutníci po hvězdách/ ZŠ J. Cimrmana, Praha Lysolaje

C19/ZRUŠENO: workshop Poutníci po hvězdách/ ZŠ Pod Marjánkou Praha 6

C19/ZRUŠENO: workshop Hnízdo na nitkách/ ZŠ Strossmayerovo nám. Praha 7

C19/ZRUŠENO: workshop Hnízdo na nitkách / ZŠ Suchdol, Praha 6

10. 3. v 18.00 Hnízdo na nitkách / Jatka 78 Praha 

C19/ ZRUŠENO: 11. 3. v 8.45 + 10.30 Hnízdo na nitkách / Jatka 78

C19/ ZRUŠENO: 13. 3. v 8.45 + 10.00 Poutníci po hvězdách / Jatka 78

C19/ ZRUŠENO: 15. 3. v 15.00 Poutníci po hvězdách / Jatka 78

C19/ ZRUŠENO: 22. 3. v 11.00 + 15.00 Hnízdo na nitkách / Městské divadlo Varnsdorf 

C19/ ZRUŠENO: 14.4. v 10.00 Sestry / kaple v Arcibiskupském gymnáziu Praha

C19/ ZRUŠENO: 27.4. v 13.00 Tři židle / Praha

C19/ ZRUŠENO: 29.4. ve 14.00 Taneční pro seniory / Domov pro seniory Jenštejn

C19/ ZRUŠENO: 30.4. v 10 + 14 + 16 Tři židle / Karviná

C19/ ZRUŠENO: 1.5. v 17.00 / Sestry / Klášter Slatiňany

14.5. v 13.00 / Tři židle / Zlín Alternativa

C19/ ZRUŠENO: 21.5. v 17.00 Mezi námi / Divadlo Polárka DIVADELNÍ SVĚT BRNO 

26.5. v 15.30 Divadelní happening pro všechny děti a rodiče/ KC Zahrada Praha

C19/ ZRUŠENO 3. 6. / Hnízdo na nitkách / UFFO TRUTNOV

6.6. v 15.00 Vyprávění starého piráta / KC Zahrada Praha

12.6. v 19.00 Půlnoc v pohraničí / Kostel Proměnění Páně, Varnsdorf - NOC KOSTELŮ

16.6. v 15.30 Byl to je sen?! Divadelní happening / KC Zahrada Praha 

22.6. v 13.00 Tři židle / Šternberk - Dalov 

23.6. v 15.30 Divadelní happening II / KC Zahrada Praha

28.6. v 18.00 Hnízdo na nitkách - strom/ Jablonec Rýnovice - les 

29.6. v 10.00 Hnízdo na nitkách - trám / MŠ Rýnovice

30.6. - 4.7. Rezidence Hmyzí hotel / Chemnitz, Německo / workshopy 

5.7. v 18.00 Půlnoc v pohraničí / kostel Nanebevzetí Panny Marie Doubice

7.-12.7. Rezidence Za zrcadlem / Městské divadlo Varnsdorf

11.7. v 11.00 Půlnoc v pohraničí / Rumburk Loreta a kostel sv. Vavřince 

14.-17.7. Rezidence Hmyzí hotel Chemnitz, Německo / workshopy a work-in-progress

18.7. v 17.00 Vyprávění starého piráta / Židlochovice, Komunitní centrum

20. - 24.7. Po stopách hrdinů / Sokolov - příměstský tábor inkluse a integrace

24.7. ve 13.00 Hnízdo na nitkách - strom / Sokolov - vrba 

25.7. v 18.30 Poutníci po hvězdách / Jatka 78 Praha

28.7. v 20.30 Půlnoc v pohraničí / Všekary kostel sv. Barbory/ Moving station / Barokní dech  

2.8. v 17.00 Půlnoc v pohraničí / Klášter Rajhrad, chrám Sv. Petra a Pavla / Veřejnost/ natáčení České TV

11.-16.8. Rezidence Za zrcadlem / Městské divadlo Varnsdorf

20.8.v 14.00 Tři židle / Ostrava

21.8. v 16.00 Hnízdo na nitkách / Letní Letná Praha

24. - 28.8. Za zrcadlem / KC Zahrada příměstský tábor integrace cizinců na lokální úrovni

27.8. v 13.00 Vyprávění starého piráta / KC Zahrada Praha

29.8. v 11.00 Vyprávění starého piráta / Boskovice - festival pro židovskou čtvrť 

5.9. v 15.00 Pohybově-divadelní dílna - Pohybová jednotka H55 / Open House H55 Praha

5.9. v 16.00 Tanec pro seniory H55 / Open Hous H55 Praha, Hloubětín

8.-10.9. Rezidence Hmyzí hotel Chemnitz, Německo, divadlo Komplex

12.9. 13.00, 15.00, 17.00 Hmyzí hotel Bzzzz / PREMIÉRA/ United Islands Festival Praha Výstaviště

13.9. ve 20.00 Sestry/ Eliška / Kostel Panny Marie Sněžné, Praha

14.9. 10.30 Za zrcadlem/ dílna / Sokolov, Slavíčkova, MŠ

14.9. 14.00 Hudebně-pohybová dílna / Sokolov, Městská knihovna Staré n. / workshop pro osoby s mentálním znevýhodněním

15.9. 9 + 10.30 Za zrcadlem/ dílna / Sokolov, Městská knihovna Staré n. / MŠ

15.9. 13.00 Hudebně-taneční dílna / Sokolov, stacionář Mateřídouška pro osoby s mentálním zvýhodněním -Stříbrná

15.9. v 18.00 Storytelling - Tělořeč / Sokolov, Městská knihovna

16.9. 9 + 10.30 Za zrcadlem/ dílna / Sokolov, Městská knihovna Staré n./ MŠ

16.9. 13.30 Vyprávění starého piráta/ ZŠ Sokolov

17.9. 9 + 10.30 Za zrcadlem/ dílna/ Sokolov, Městská knihovna Staré n.

17.9. 13.30 Vyprávění starého piráta/ ZŠ Sokolov

18.9. v 10.00 Hmyzí hotel Bzzzz / Městská knihovna

17. - 19.9. Rezidence Za zrcadlem / Městské divadlo Varnsdorf / work-in-progress

22.9. v 10.00 Půlnoc v pohraničí / Liberec, kostel Nalezení sv. Kříže

22.9. v 19.00 Půlnoc v pohraničí/ Liberec, kostel Nalezení sv. Kříže

23.9. v 17.00 Hnízdo na nitkách/ Trutnov Cirk-UFF, zahájení festivalu

27.9. v 16.00 Poutníci po hvězdách/ Trutnov Cirk-UFF, zakončení festivalu

2.10. v 18.00 Insekten Hotel Buzzz, veřejná generálka, Německo Chemnitz, divadlo Komplex

3.10. v 10.00 Insekten Hotel Buzzz / NĚMECKÁ PREMIÉRA / Chemnitz, Komplex

3.10. v 18.00 Hnízdo na nitkách / Chemnitz, festival Hang zur Kultur

12.10. v 19.30 Mitternacht im Grenzgebiet / Neusalza-Spremberg

C19/ ZRUŠENO: 17.10. v 15.00 Hmyzí hotel Bzzz / Jatka 78, Praha

C19/ ZRUŠENO: 17.10. v 16.30 Hmyzí hotel Bzzz / Jatka 78, Praha

C19/ ZRUŠENO: 20.10. v 10.00 Hnízdo na nitkách / Jatka 78, Praha

C19/ ZRUŠENO: 21.10. v 19.30 Půlnoc v pohraničí / kostel sv. Jiljí, Praha - MEMOfestival

C19/ ZRUŠENO: 24.10. v 15.00 Sestry/ Eliška / Klášter Slatiňany

29.9. V 19.00 STREAM / Divadlo a hra / České centrum Moskva

C19/ ZRUŠENO: 4.11. v 10.00 Poutníci po hvězdách / Jatka 78 Praha

11. 11. v 14.30 generální zkouška Za zrcadlem / Městské divadlo Varnsdorf 

12. 11. v 11.00 generální zkouška Za zrcadlem / Městské divadlo Varnsdorf

C19/ ON-LINE: 12.11. Za zrcadlem / PREMIÉRA / Městské divadlo Varnsdorf + H55 Praha

C19/ ZRUŠENO/ 15.11. v 15.00 Hnízdo na nitkách / Divadlo Bravo, Praha

C19/ ZRUŠENO: 17.11. v 15.00 Hmyzí hotel Bzzzzz, Korzo Národní, Praha

21. 11. - 4. 12. MEMOfestival on-line

C19/ ZRUŠENO: 22.11. v 15.00 Sestry/ Eliška / Klášter Hoješín

C19/ ZRUŠENO: 24.11. v 10.00 Zchlazení jara / KC Zahrada Praha - MEMOfestival

C19/ ZRUŠENO: 25.11. v 10.00 Letokufr / KC Zahrada Praha - MEMOfestival

C19/ ZRUŠENO: 26.11. 222 a 2 příběhy 20. stol. / Mateřinec Břevnov Praha - MEMOfestival

28.11. v 15.00 Hmyzí hotel / KC Zahrada Praha - festival Jižní Město žije

28.11. v 16.00 Broučkohraní - Hmyzí herna pro batolata / KC Zahrada Praha - festival Jižní Město žije 

C19/ ZRUŠENO: 8.12. v 10.00 Poutníci po hvězdách / Jatka 78, Praha

9.12. v 10.00 Insekten Hotel Buzzz / Chemnitz, Komplex, Německo

10.12. v 10.00 Insekten Hotel Buzzz / Chemnitz, Komplex, Německo

11.12. v 10.00 Insekten Hotel Buzzz / Chemnitz, Komplex, Německo

14.12. v 10.00 Hnízdo na nitkách / Jatka 78, Praha

15.12. v 10.00 Za zrcadlem / KC Zahrada Praha

18.12. v 10.00 Za zrcadlem / PRAŽSKÁ PREMIÉRA/ Jatka 78 Praha

22.12. v 15.30 Na křídlech andělů / KC Zahrada Praha